Rozbudowa skateparku przy Małcużyńskiego

Słupski budźet partycypacyjny


Rozbudowa skateparku przy Małcużyńskiego

 


 

Aktualny skatepark jest wykonany w starej technologii. Nawierzchnia asfaltowa, która została zastosowana jest niebezpieczna dla osób uprawiających sporty ekstremalne. Elementy konstrukcyjne nie są dobrze spasowane z podłożem, przez co osoby początkujące podejmują duże ryzyko korzystając z nich. Z racji zbyt małej kubatury – brakuje tam także wydzielonego placu lub ścieżki do nauki dla rolkarzy zwłaszcza stawiających pierwsze kroki w tej dyscyplinie.

 

fot. www.sosir.slupsk.pl

Daniel Jursza po raz kolejny wziął sprawy w swoje ręce i zgłosił do urzędu miasta projekt rozbudowy skateparku przy ulicy Małcużyńskiego. Oczywiście sam projekt musi zatwierdzić miasto; ale ważne iż pierwszy krok został właśnie zrobiony. O tym jak miałby wyglądać skatepark możecie przeczytać pod poniższym adresem:

http://slupsk.wybiera.pl/zadanie/33/rozbudowa-skateparku

Wisienką na torcie jest budowa osobnej ścieżki tylko do freestyle slalomu; a więc fani kubeczków będą zachwyceni. Myślę że rowerzyści także odetchną z ulgą, gdy projekt przejdzie do etapu realizacji. Dzięki temu że znaczna część rolkarzy przestanie trenować na ścieżkach rowerowych – gdzie najczęściej dochodziło do sytuacji konfliktowych.

 

 

Źródło: Facebook / Daniel Jursza


Hashtagi: #Skatepark #Słupsk #Malcuzynskiego #Jursza #Daniel #Skate #Park #Rolki #Rolkarze #StreetInvaders #słupski #budżet #partycypacyjny #rozbudowa #nowa #nawierzchnia #ścieżka #freestyle #slalom #seba

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz