Rolki DOOP

rolki_doop_banner

DOOP – to pomysł firmy Powerslide, która produkuje rolki oparte na specjalnej konstrukcji, w której zamiast linera (wkładki) i zamkniętej budowy skorupy (shell’a) wykorzystuje się zwykłe buty, mocowane za pomocą specjalnego wiązania. Tego typu rozwiązanie zyskało sobie wielu zwolenników na całym świecie i z wielkim powodzeniem wykorzystywane jest zarówno w jeździe agresywnej, fitness jak i w nowym modelu rolek do Nordic Skatingu.

doop_nordic_walking1 doop_nordic_walking2

Największymi zaletami takiego rozwiązania są przede wszystkim wygoda, funkcjonalność oraz olbrzymi komfort użytkowania. Buty, w których wychodzimy z domu, wykorzystywane są w rolkach, dzięki czemu podczas jazdy nie musimy ich transportować ze sobą. Dodatkowo każde skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej czy wejście do sklepu, gdzie obowiązuje zakaz jazdy na rolkach jest znacznie ułatwione – ściągamy rolki i zostajemy we własnych butach.

 

Rolki DOOP

Czym charakteryzują się rolki DOOP?

  • Olbrzymią wygodą dzięki wykorzystaniu własnego obuwia w miejscu standardowych wkładek.
  • Komfortem użytkowania – system mocowania butów w rolkach jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala na szybkie zakładanie i ściąganie rolek.
  • Ciekawym i bardzo uniwersalnym wyglądem – wszystkie modele rolek DOOP są przynajmniej w 90% czarne, dzięki czemu każdy rodzaj i kolor naszego obuwia będzie dobrze współgrał z wyglądem rolek.
  • Dużą uniwersalnością – rolki DOOP posiadają szereg regulacji położenie rzepów oraz wiązania, dzięki czemu można je dopasować do różnego rodzaju obuwia uzyskując pełną wygodę podczas użytkowania.
  • Kompatybilnością – rolki DOOP dostępne są w 3 różnych wersjach: Freestyle z szyną 243mm, Classic z szyną rekreacyjną na kółkach 84mm oraz Swift na 3 kółkach o średnicy 100mm. System mocowania szyny pozwala na montaż większości popularnych szyn dostępnych na rynku, a części wykorzystane w rolkach DOOP są w pełni kompatybilne z częściami firmy Xsjado.

doop-swift-green doop-freestyle-black doop-classic-red doop-classic-blue

Pełna oferta rolek DOOP na bladeville.pl

  • Funkcjonalnością – koniec z martwieniem się o pozostawione buty czy wilgotne skarpetki. Wybierz swoje ulubione buty i idź na rolki!

 

Rolki DOOP to jedyna w swoim rodzaju okazja aby wyjść na rolki w swoich ulubionych butach i nie martwić się o odpowiednie dobranie rozmiaru rolki do naszej stopy. Modele DOOP posiadają specjalne regulacje położenia rzepów oraz wiązań, dzięki czemu każdy może indywidualnie dopasować mocowanie butów do swoich potrzeb gwarantując sobie tym samym idealne trzymanie stopy podczas jazdy.

Aby poprawnie wyświetlić stronę należy wyłączyć wtyczkę blokującą reklamy.

Rolki DOOP  – to propozycja zarówno dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z jazdą na rolkach jak i dla ludzi, którym klasyczna budowa rolek nie odpowiada i poszukują czegoś znacznie lepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz czegoś nieco bardziej stylowego z możliwością wpłynięcia na ogólny wygląd produktu!

 

Artykuł pochodzi  ze strony bladeville.pl

Zdjęcia pochodzą ze stron:

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz