NS Team Słupsk

NS Team to bardzo ważna grupa w peletonie Nightskatingu. Do jej zadań należy współpraca z policją przy zabezpieczaniu skrzyżowań i przejść dla pieszych na trasie, informowanie o utrudnieniach kierowców i pieszych oraz ich uspokajanie, pilnowanie porządku w peletonie, pomoc słabszym uczestnikom oraz wcześniejsze przygotowanie przejazdu. Bez tego, organizacja przejazdów była by praktycznie niemożliwa, dlatego zachęcamy Cię do dołączenia do tej grupy.

 

NS Team Słupsk

lewawolna

Nightskating to przejazd na rolkach w godzinach wieczornych głównymi ulicami miasta. Kolumna rolkarzy, zabezpieczana przez policję i specjalny zespół na rolkach, nieznacznie spowalnia ruch drogowy nadając miastu na czas przejazdu swoje tempo.

 

NS Team Słupsk

Aby zostać częścią NS Team’u, należy bardzo dobrze poruszać się na rolkach i być gotowym na większy wysiłek podczas wyprzedzania całego peletonu, aby zabezpieczyć kolejne skrzyżowanie. Jeśli nie czujesz się na rolkach pewnie, możesz uczestniczyć w zabezpieczeniu kluczowych elementów przejazdu bez nich (start/meta, główne skrzyżowania, obsługa pojazdów towarzyszących, itp.).

 

 

NS Team Słupsk

NS Team Słupsk

 

 

NS Team Słupsk
nightskating.org.pl

 

 


Hashtagi: #Rolki, #RolkiSłupsk, #Rolki_Słupsk, #StreetInvaders, #Rolkarze #Wrotki, #Słupsk, #ILoveRolki, #Night, #Skating, #NightSkating, #Habungo, #Galeria, #NightSkatingSłupsk, #PrzejazdNaRolkach, #SłupskNocą, #Rolkowanie, #NightSkatingSłupsk2014, #NightSkatingTeam, #NSTeam, #LewaWolna,

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz