Nowy hosting

Hosting: Linux.com.pl

 


W tym roku otrzymaliśmy znaczące wsparcie od lokalnego sklepu rolkowego znajdującego się w Słupsku przy ul. szczecińskiej 58. Jest to jednocześnie jedyny sklep w promieniu kilkudziesięciu kilometrów, gdzie można zakupić markowy sprzęt Rollerblade. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

 


Dzięki wsparciu znajomych i przyjaciół – strona nie zniknie tak szybko z sieci. Zbiórka ogłoszona ponad miesiąc temu nie spowodowała iż zostałem „zasypany kasą”. Wręcz przeciwnie; odezwało się kilka osób, które zrzuciły się na utrzymanie serwera.

Największe podziękowania dla Dagi_Sk; która jak co roku dorzuca do puli dużą kwotę. Cegiełka dotarła także od Andrzeja oraz Piotra. 

Dzisiaj tj. 20 lipca 2016 Pani Alicja Matusiewicz – wspomogła nas znaczną kwotą; która jak wspólnie ustaliliśmy zostanie przekazana na zakup nowych kubeczków do slalomu. Tradycyjnie zostaną one przekazane aktywnym użytkownikom naszej grupy. Serdecznie dziękujemy.

Mam nadzieje iż w tym sezonie strona zostanie odświeżona tak jeśli chodzi o treść jak i szatę graficzną.

 


Hashtagi: #Rolki #RolkiSłupsk #Słupsk #StreetInvaders #Rolkarze #LinuxPL #Hosting #Nowy #Serwer #Koszty #Utrzymania

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz