Nightskating Słupsk VI Edycja 13.09.2013

Już jutro ostatnia w tym roku edycja – Nightskating Słupsk. Jak na razie w Słupsku deszczowo – proponuje poświęcić ten czas na przygotowanie swoich rolek. Warto to zrobić dla własnego bezpieczeństwa – tym którzy mają z tym problem polecam serię poradników zamieszczonych w naszym serwisie. Jeśli komuś to nadal nie wystarczy – zawsze może zadać pytanie na grupie lub napisać maila.


Nightskating Słupsk VI Edycja 13.09.2013

streetinvaders-slupsk

 

Dla przypomnienia; spotykamy się jutro o 19tej – w Parku Kultury i Wypoczynku – obok Switcha. Poniżej szczegółowa mapa przejazdu:


nightskating130913_mapa

Aby wziąć udział w imprezie należy znać podstawowe techniki jazdy na rolkach oraz umiejętnie hamować. Każdy, kto wyrazi chęć udziału w przejeździe musi wpisać się na listę uczestników, wypełnić odpowiednie oświadczenie, przyjąć naszą pieczątkę, oraz przede wszystkim musi zapoznać się z regulaminem. Przypominamy także, że dzieci poniżej 12 roku życia muszą być pod opieką rodzica/opiekuna, który wypełnia oświadczenie i obowiązkowo muszą mieć kask na głowie.

 

Nightskating Słupsk 6 Edycja Wrzesień 2013


Hashtagi: #Rolki #RolkiSłupsk #Rolki_Słupsk #StreetInvaders #Rolkarze #Wrotki #Słupsk #Night #Skating #NightSkating #Habungo #NightSkatingSłupsk #PrzejazdNaRolkach #SłupskNocą #Rolkowanie #NightSkatingSłupsk2013 #NightSkatingTeam #NSTeam #LewaWolna #Kamizelki #Wrzesień #Animals #Schronisko

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz