Między kubeczkami – trening

Między kubeczkami – trening

 

Między kubeczkami -trening

Fot. Bałuka FX

 

Szukasz chętnych do jazdy na rolkach?

Jesteśmy grupą osób, których wspólną pasją jest – jazda na rolkach – we wszelkich możliwych formach i odmianach. Chętnie poznajemy nowych ludzi i zachęcamy do wspólnego śmigania. Miło widziani zarówno początkujący jak i zaawansowani. Służymy również pomocą przy zakupie pierwszych rolek jak i ich późniejszej eksploatacji.

Drugi sezon z rzędu regularnie spotykamy się w różnych miejscach Słupska aby doskonalić swoje umiejętności. I aby dzielić swoją pasję z innymi. Jeśli znudziła Wam się jazda z punktu A do puntu B to zapraszamy do spróbowania Swoich sił na kubeczkach.

Najbliższy termin spotkania: sobota 09 sierpnia 2014 godz. 16-ta.

Miejsce spotkania: ścieżka w kierunku Krępy (obok Akademii Pomorskiej). Mapa dojazdu na dole strony.

 

Na spotkaniach dominuje jazda na kubeczkach czyli slalom. Z tym że każdy jeździ jak chce i jak potrafi. Kto chce może przyjść, pośmigać z nami, nauczyć się hamować lub paru innych ciekawych rzeczy. Nie koniecznie wszyscy muszą gimnastykować się między kubeczkami.

 


Pokaż Ścieżka przy Akademii Pomorskiej. na większej mapie

Zobacz także na portalu Facebook: https://www.facebook.com/krepa.sciezka

 


Hashtagi: #Rolki #RolkiSłupsk #Rolki_Słupsk #StreetInvaders #Rolkarze #Słupsk #ILoveRolki #MiędzyKubkami #Trening #WarsztatyRolkowe #Warsztaty #Rolkowe #Szkółka #Podstawy #FreestyleSlalom #Ścieżka #Kubeczki #SlalomCones #Pachołki #NaKubeczkach

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz