Koszty utrzymania strony

Koszty utrzymania strony

Stali użytkownicy znają już ten post, ale proszę o przeczytanie do końca :))

Powyższa strona – dla wszystkich jest darmowym źródłem informacji o rolkach i nie tylko. Regularnie uczymy jeździć kolejne roczniki dzieci jak i dorosłych. Nie jest tajemnicą iż od naszej skromnej grupy zaczął się w Słupsku szał na jazdę między kubeczkami.

Coraz częściej też korzystacie z naszej wiedzy odnośnie doboru jak i konserwacji sprzętu; polecamy wam sprawdzone sklepy internetowe – ale przede wszystkim uczymy podstaw slalomu. Większość tych informacji staramy się zamieszczać na poniższej stronie. – mimo iż nie zawsze jesteśmy autorami danego poradnika czy artykułu (autor jest zawsze wymieniony w stopce). Zamysł był taki aby wszystkie informacje odnośnie freestyle slalomu zamieścić na jednej stronie i nie przeglądać dziesiątek serwisów w poszukiwaniu odpowiedzi. Po trzech latach mogę powiedzieć że strona w znacznym stopniu spełnia swoją rolę.

 

Mimo że za porady jak i naukę nie pobieramy od was opłaty to jednak samo utrzymywanie strony w internecie kosztuje.

Koszty utrzymania strony to ok. 150-200 zł rocznie (utrzymanie serwera oraz przedłużenie ważności adresu, certyfikat SSL). Składka na utrzymanie strony jest dobrowolna:

Poniżej numer konta na który można dokonać przelewu:

Adam Jurczykowski
Bank PKO BP: 50 1020 5558 1111 1534 7900 0064
W tytule proszę wpisać „Serwer”.

Wszystkie wpłaty zostaną wyszczególnione na grupie. W razie nadwyżki, pieniądze zostaną przeznaczone na zakup kubeczków i udostępnione osobom, które zrzuciły się na utrzymanie serwera. Tak jak miało to miejsce do tej pory. Strona od lat jest na hostingu home.pl – w tym roku zostanie przeniesiona do nazwa.pl W razie niejasności proszę przejrzeć cenniki na stronach. Pozdro

 

 


Hashtagi: #Rolki #RolkiSłupsk #Słupsk #StreetInvaders #Rolkarze #HomePl #Serwer #Koszty #Utrzymanie

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz