Idzie wiosna – czas na rolki!

Idzie wiosna – czas na rolki!

 

Sprawdziłem prognozę na kilkunastu serwisach; większość zapowiada wyśmienitą pogodę na jutro. Może by tak wyciągnąć rolki z piwnicy i rozruszać kości po zimie? 🙂 Miejsce i godzinę spotkania możemy ustalić na grupie. Jeśli tylko prognoza się sprawdzi; chętnie wyskoczę na kubeczki. Fajnie byłoby spotkać innych rolkarzy – zwłaszcza ze stałej ekipy. Chociaż początkujący są także mile widziani :))

 

Idzie wiosna – czas na rolki!

Miejscówka na dziś – ścieżka przy Akademii Pomorskiej w kierunku Krępy godz 14;30-15:00


Pokaż Ścieżka przy Akademii Pomorskiej. na większej mapie

 


 

Jazda na rolkach jest świetną rozrywką i relaksem dla każdego – niezależnie od wieku. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, skorzystaj z możliwości, jakie dają rolki. Korzyści płynące z jazdy na rolkach to m.in. zgrabna sylwetka, dobra kondycja, zdrowy wygląd i wzmocnione mięśnie nóg. Sportowy tryb życia jest modny, dlatego na ulicach i w parkach coraz częściej można zobaczyć ludzi jeżdżących na rolkach. Liczba zapalonych skaterów z dnia na dzień rośnie. Spróbuj i ty.

 

Dla pań (i nie tylko), które potrzebują dodatkowej motywacji:

8 zalet jazdy na rolkach!

Jazda na rolkach pomaga w walce z cellulitem

 Co daje jazda na rolkach?

Jazda na rolkach pomoże wyrzeźbić jędrne pośladki

 

 


pogoda na rolki

 

Na podstawie art. : https://portal.abczdrowie.pl/zalety-jazdy-na-rolkach

 


Hashtagi: #Rolki #RolkiSłupsk #Rolki_Słupsk #StreetInvaders #Rolkarze #Wrotki #Słupsk #Ścieżka #Miejscówka #TrasyDlaRolkarzy #Ścieżki #AkademiaPomorska #Wiosna #CzasNaRolki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz