Hala do jazdy na rolkach w sezonie jesienno-zimowym

Hala do jazdy na rolkach w sezonie jesienno-zimowym

 

Hala do jazdy na rolkach w sezonie jesienno-zmowym

 


Od kilku tygodni pracujemy nad znalezieniem hali do jazdy w sezonie jesienno-zimowym. Trwają rozmowy i negocjacje na temat wynajęcia zadaszonego obiektu w Słupsku i okolicy. Jeśli tylko poznamy konkrety – w najbliższym czasie zostanie zamieszczone odpowiednie info. Na pewno wejście na taki obiekt będzie płatne (stawka za 1h), ponad to wymagane będzie posiadanie kompletu ochraniaczy oraz nowych kółek. Nikt nie będzie ryzykował zniszczenia nawierzchni – dla kogoś kto jeździ na „ogryzkach”. Ważne jest takie ubezpieczenie w razie nieszczęśliwego wypadku – tak aby właściciel czy zarządca obiektu nie ponosił odpowiedzialności za ewentualne urazy.

 


Hala do jazdy zimą 2014

Dzięki uprzejmości pani Magdaleny – możemy nadal trenować mimo iż sezon wrotkarski tak naprawdę w naszym mieście dawno się już zakończył. Przyjść może każdy kto chciałby odświeżyć kondycję lub chciałby nauczyć się jeździć. Z racji wielkości hali – ilość miejsc jest niestety ograniczona – ale pracujemy nad tym aby to zmienić. Mile widziani początkujący jak i zaawansowani. Osoby, niepełnoletnie wchodzą tylko z pisemną zgodą rodziców. Przykładowy dokument można pobrać stąd: zgoda_od_rodziców.pdf. Koniecznie zabierzcie ze sobą ochraniacze.

 

Osoby, które chciałyby skorzystać z hali prosimy o wcześniejszy kontakt. Czy to na portalu Facebook , telefonicznie lub mailem (zakładka kontakt). Na grupie  ustalany jest termin spotkania i ewentualny transport. Zbiórka odbywa się w każdą sobotę o 15:30 przy al. 3 Maja w Słupsku (kino MCK). Wchodzą tylko osoby, które wcześniej się zadeklarowały. Ponadto aby móc normalnie korzystać z hali rolki muszą być uprzednio wyczyszczone; kółka powinny być w dobrym stanie. Nie jeździmy na resztkach kółek aby nie niszczyć nawierzchni.

 

 


Hashtagi: #Rolki #RolkiSłupsk #Rolki_Słupsk #StreetInvaders #Rolkarze #Słupsk #ILoveRolki #MiędzyKubkami #Trening #WarsztatyRolkowe #Warsztaty #Rolkowe #Szkółka #Podstawy #FreestyleSlalom #Ścieżka #Kubeczki #SlalomCones #Pachołki #NaKubeczkach #Freeskate #Freeride #SlalomTricki #TrickiNaRolkach #KolejnośćTricków #Slalom #Freestyle #Hala #CzasNaRolki #RolkiZimą #Skatepark #KrytySkatepark #RolkiNaHali #MatterCrazyGlue #HalaDoJazdyNaRolkach

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz