Galeria: II Nightskating w Słupsku

W piątek odbył się drugi nightskating, czyli nocny przejazd na rolkach w Słupsku. Udział w nim wzięły 102 osoby. Najmłodszy uczestnik miał 6 lat, a najstarszy 65 lat. Organizatorem NS w Słupsku jest słupskie stowarzyszenie Habungo.

plakat_drugi_nightskating

Plakat: Nightskating Słupsk – druga edycja 10.05.2013

 

Galeria: II Nightskating w Słupsku (10.05.2013)

Celem imprezy była dobra zabawa, popularyzująca przy okazji wrotkarstwo.

– Impreza jest bezpłatna, może w niej wziąć udział każdy, kto potrafi jeździć na rolkach i umiejętnie hamować. Wiek i kondycja nie grają roli – mówi Małgorzata Pazda-Pozorska, prezes stowarzyszenia Habungo w Słupsku, organizator imprezy.

Dodaje ona również, że osoby, które nie ukończyły 12 roku życia musiały mieć pisemną zgodą rodziców i obowiązkowo założony na głowie kask.

Każdy mógł przejechać tyle, ile chciał. Chodziło o dobrą zabawę, a nie przymus dotrwania do końca.
Małgorzata Pazda- Pozorska planuje w tym roku stworzyć pięć kolejnych, cyklicznych imprez nightskatingu. Najbliższa miałaby odbyć się 21 czerwca.

Źródło: GP24

 

Nightskating Słupsk druga edycja – trasa przejazdu:

mapa_drugi_nightskating

Mapa przejazdu: Nightskating Słupsk – druga edycja 10.05.2013

 

 Rozpoczęcie godz. 19.00
Zgromadzenie w Parku Kultury Sportu i Rekreacji

Start godz. 20:00

Przejazd ulicami: Słowackiego-Lutosławskiego-Paderewskiego-Kasprowicza-Wita Stwosza-Kołłątaja-3go Maja-Sobieskiego-Grunwaldzka-Poniatowskiego-Kopernika-Sienkiewicza-Anny Łajming-Pl.Zwycięstwa-Tuwima-Deotymy-Pl.Zwycięstwa-Sienkiewicza-Kilińskiego-św.Piotra-Sierpinka-Garncarska-Zamkowa.

Zakończenie godz. 21:00
Park Kultury Sportu i Rekreacji

Czas przejazdu: 1h
Długość trasy: 10km

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Galeria, Newsy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz