Galeria: I Nightskating w Słupsku

Pierwszy Nightskating Słupsk odbył się 17 sierpnia 2012. Jest to także pierwsza tego typu impreza na Pomorzu. Organizatorem NS w Słupsku jest słupskie stowarzyszenie Habungo.

Plakat: Pierwszy słupski Nightskating

Plakat reklamujący pierwszy słupski Nightskating.

 

Galeria: I Nightskating w Słupsku 17.08.2012

 

Pierwszy Nightskating w Słupsku 17.08.2012

Nasz Nightskating polegać będzie na przejeździe w godzinach wieczornych ulicami miasta, kolumny rolkarzy w asyście Policji, z zabezpieczeniem medycznym Stowarzyszenia Joannitów oraz ze wsparciem doświadczonego zespółu na rolkach. W czasie przejazdu dojdzie do nieznacznego spowolnienia ruchu drogowego w mieście – informuje Gosia Pazda-Pozorska, prezes Stowarzyszenia Wrotkarskiego „HABUNGO”.

Co ważne; nie są to zawody sportowe, ani żadna szkółka. Jest to impreza popularyzująca wrotkarstwo przez miłośników jazdy na rolkach. Promujemy tę dziedzinę sportu jako dostępną dla każdego. W tego rodzaju bezpłatnej imprezie może wziąć udział każdy, kto potrafi jeździć na rolkach i umiejętnie hamować. Nightskating będzie okazją do spojrzenia na Słupsk z innej perspektywy, okazją do integracji różnych grup społecznych oraz wiekowych. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, która zwiększy dostęp do rekreacji w naszym mieście – dodaje Gosia Pazda-Pozorska.

 

Ramowy program imprezy:

 19:00 Zgromadzenie w Parku Kultury i Wypoczynku ( obok Switcha).

Każdy uczestnik potwierdza zapoznanie się regulaminem imprezy i wypełnia stosowne oświadczenie.

20:00 Start. Czas przejazdu: ok. 1 godziny. Długość trasy: ok. 10 km.

Przejazd ulicami:

Zamkowa – Garncarską – Sierpinka – Św. Piotra – Kaszubską – Kościuszki – Poniatowskiego – Fabryczną – Aleją 3-go Maja – Kołłątaja – Wojska Polskiego – Anny Łajming – Tuwima – Przemysłową – Cecorską – Poznańską – Lutosławskiego – Słowackiego.

21:00 Zakończenie w Parku Kultury i Wypoczynku.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Galeria, Newsy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz